İçeriğe geç

Hizmetlerimiz

Acil Moto Kurye firmamız uzun yıllar önce sizlere iyi bir hizmet sunmak için kuruldu. Dağıtım, gönderi ve teslimat konusunda sizlere hızlı şekilde hizmet veriyoruz. Bu sebeplerden firmamıza güvenerek bize her zaman paket teslim edebilirsiniz. Sizde tüm bu kaliteli hizmetlerden faydalanmak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Sorunsuz teslimatın adresi olarak sizler için hazırız. Ayrıca hizmetimiz kalitesinin yanında sizlere hizmet konusunda uygun fiyatlar sunar. Standartların altında bir fiyatla sizlere hizmet sunmaya çalışıyoruz. Gönderinizin boyutu küçük ya da büyükte olabilir.

Motorlu Kurye Hizmeti

Motorlu kurye ile her türlü hizmet almanız mümkündür. Ayrıca gönderinizin durumunu öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 
Dağıtım ve teslimat konusunda üç önemli durum söz konusudur. Bunlara çok dikkat etmek gerekir. Madde halinde belirmek gerekirse eğer aşağıdaki gibidir. Sizlerde bu alanda güzel bir hizmet almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Firmamız dağıtım ve teslimat alanında sürekli olarak kendini yeniler ve geliştirir. En modern şekilde gönderi teslimi yapılır. Yılların verdiği tecrübe ile tüm hizmetimizi sizlere en kaliteli olarak sunuyoruz.

İstanbul Kurye

  • Gönderileri zamanında yerine ulaştırılması sağlanmakta,
  • İleti ya da paketlerin alım sonrasında asla açılmaması 
  • Teslimat durumunda isim, imza ya da onay alınması 
  • Çalışırken kurallara her zaman uyulması oldukça önemlidir.
  • Firmamız tüm önemli noktalara hassasiyetle dikkat eder.

Arabalı Kurye

Arabalı kurye servisi olarak bizimle iletişime geçerek tüm dağıtım işlemleri hakkında detaylı bilgi almanız mümkündür.  İşletme sahibi insanlar kendi bünyesinde yer alan müşterilere çeşitli iletiler gönderir. Bunun için de dağıtım firması ile anlaşmaları gerekir. Hizmet esnasında araçlı kurye olarak sizlere bu konuda hizmet veriyoruz. En kısa süre içinde tüm iletilerinizi adrese teslim ediyoruz. Sizlerde usule uygun ve profesyonel şekilde hizmet almak isterseniz bizden hizmet alabilirsiniz. Tüm çek, senet, fatura, evrak, nakit para gibi önemli işlemler sağlanmaktadır.

Uçak Kargo

Uçak kargo ile başka iehirlere güniçi teslimat sağlanmaktadır. Bildiğiniz ve gördüğünüz iletileri firmamıza ulaştırabilirsiniz. Dağıtım ve gönderi üzerine kurduğumuz firmamız sizlere tam donanımlı hizmet veriyor. Sizlerde tüm bu durumlarda gönül rahatlığıyla, endişesiz şekilde bizden hizmet alabilirsiniz. Tüm önemli gördüğünüz iletilerinizi bizimle ulaştırmanız mümkündür. Tebdirli şekilde, paketleriniz en ufak sorun yaşamadan yerine ulaşır. Bu konuda ekip ve firmamız oldukça başarılıdır. Müşteriyi memnun etmek için verdiğimiz hizmetin kusursuz olması bizim için önemlidir.

Şehirler Arası Kurye

Şehirler arası kurye ile başka şehirlere motosiklet ile istedğiniz yasal malzemeleri taşıyoruz. Bu yüzden de yenilikçi yapımız her zaman devam eder. İlerleyen zaman da bizde kendimizi her geçen gün alanımızda geliştirmeye devam ediyoruz.  Yapılan araştırmaların sonucunda şehirlerarası kurye dağıtım hizmeti en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer aldığı ortaya çıkıyor. Bizde firma olarak hizmetimizi bu alan üzerine kurduk. Amacımız insanlara fayda sağlamak ve başarılı bir hizmet sunma durumudur. Olabildiğince profesyonel şekilde çalışıyoruz.

Gece Kurye

Gece kurye mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi kurye sistemidir. Başarı bizim çok önemlidir. Ayrıca İstanbul bütün ilçesi ve diğer tüm ilçeler için de hizmet sunuyoruz. Tüm çalışmalarımız kaliteli teknik içeriyor. İhtiyacınız doğrultusunda bizden her türlü şekilde hizmet alabilirsiniz. Firmamıza kalite konusunda kesinlikle güvenebilirsiniz. Tüm ileti ve gönderileriniz en kısa sürede yerine ulaşmış olur.  Dağıtım, ileti ve gönderi üzerine kurduğumuz firmamız uzun süredir İstanbul ilçesinde faaliyetlerine devam eder. Sizlerde firmamızla iletişime hemen geçebilirsiniz.

Acil Kurye

Acil kurye önemli olan işlerinizi 2 saat içinde yerine teslim ediyor. Ayrıca, hızlı kurye ve ekspres kurye kelimeleri de aynı anlama geliyor. Bizim ile irtibata geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm gerekli bilgiler için ekibimiz sizlere yardımcı olur. Dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Size her konuda yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın. Ayrıca acil dağıtım olması gereken işleriniz için de her zaman bizden hizmet alabilirsiniz. Size iyi bir hizmet sunmak için ekibimiz hazırdır. Günümüzde ki en modern ve yenilikçi dağıtım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Eczane Kurye

Eczane kurye servisi ise İstanbul içi olmak kaydı ile sizin yerinize eczanelerden siparişinizi alır. En kısa zaman içinde ise kapınıza kadar teslim eder. Bunun için uygulanan normal şekilde uygulanan fiyat tarifesi bulunmaktadır. Özel olarak istenilen ve istemeye sipariş vermeye çekindiğiniz resmi olan ürünleri de alabiliyoruz. Anlaşmalı eczaneler ve depolardan alıyoruz. Kesinlikle orjinal ürün taşırız. Uzun yıllar önce kurduğumuz firmamız tüm dağıtım işlemlerine hız kesmeden devam eder. Sizlerde tüm bu hizmetler için İstanbul Kartal’da bulunan firmamızla irtibata geçebilirsiniz. 

Ara
×