İçeriğe geç

Şehirlerarası Kurye

Şehirler arası kurye ile birikimlerinizi bizim ile sağlayabilirsiniz. İstanbul 40 ilçesine bağlı mahallelerden her birisinde düzenli çalışma sunarız. 1995 yılında her mahalle olan ve her semtte çalışmaya başaldık. Özellikle yıllar içinde sürekli büyümeye devam etmektedir. En yoğun nüfusuyla 25 milyon ile öne çıkmaktadır. İstanbul nüfusunun artması, işyerlerinin ve işletmelerin artmasıyla birlikte her ilçe gelişmeye başladı. Bütün ilçe ve bir çok mahallede çeşitli sorunlar da baş göstermeye başlamıştır. Bunların başında da yoğun trafik gelmektedir.

İstanbul içindeki yoğun trafiği ve kalabalık nüfusu özellikle ulaşım ve taşımada önemli bir sorun olmaktadır. Her gün insanlar saatlerce zamanını yolda, uzun trafik kuyruklarında geçirmek zorunda kalmaktadırlar. Çok acil bir şeye ihtiyaç duyduklarında dahi bunları karşılayana kadar olayın acillik durumu ortadan kalkabilmektedir. İşte Şehirlerarası kurye çözümlerimizle bu alanda büyük fark oluşturuyor, en acil ihtiyaçları dahi hızlıca karşılayabiliyoruz. Her birisi alanında en bilgili ve çok uzman, tecrübe sahibi, deneyimli bir ekiple görev yapıyoruz.

Şehirler Arası Kurye

Şehirler arası kurye olarak burada gerek çağrı merkezimizde görev yapan gerekse sahada aktif olan firmayız. Yani ekiplerimizin tamamı işini özveriyle yapmaktadır. Tamamen müşteri odaklı hareket ederek güler yüzlü hizmet avantajı sağlamaktadır. Ayrıca acil taşınması gereken paketleriniz için her türlü detayı planlıyoruz. Bizler her detayı planladığımız için de sizlerin ihtiyaçlarınız kolaylıkla karşılanmaktadır. Üstelik daima en iyi hizmeti sağlamak adına çalışıyoruz. Kendi piayasasında ve kurye alanında dünya genelinde yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Özellikle en son yenilikleri çok yakından izleyerek çalışmalarımıza dahil ediyoruz. Personel kalitemiz yanında araç ve ekipman kalitemize de azami dikkat ediyoruz. Her zaman genç, bakımları aksatılmayan, en yeni nesil teknolojilerle donatılmış araçlarımızla aktif bulunuyoruz. Böylece taşıma esnasında sorun çıkma ihtimalini en aza indiriyoruz. Acil kurye alanında sağlamış olduğumuz avantajlardan birisi de fiyatlarımızdır. Herkes bütçesini düşündüğü için lojistik giderlerini en aza indirmek isteyebilir. Bizler bu alanda bütün beklentileri karşılamak adına çalışıyoruz.

Şehirlerarası Moto Kurye

Şehirlerarası moto kurye ile kaliteyi ve güvenilirliği bütçe dostu kurye fiyatlarıyla taçlandırıyoruz. Sunulan bütün fiyatlarımız çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Bunları şöyle belirtebiliriz: En özel fiyatlarında en temel belirleyicilerden birisi mesafedir. İstanbul ya da İstanbul’un diğer herhangi bir mahallesine göndereceğiniz paketlerinizi alabiliriz. Özellikle teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafeye göre fiyatlandırma yapabiliyoruz. Mesafe arttıkça doğal olarak yakıt tüketimi, mesai artacağı için kuryelerimizin kat edeceği yol arttıkça fiyat da artmaktadır.

Özel olarak indirimli olan kurye servisine olanak sağlanıyor. Ayrıca fiyatlarını etkileyen bir diğer etken paketlerinizin ebatlarıdır. Paketlerinizin ebatları en-boy-yükseklik olarak hesaplanır. Paket ebatları arttıkça kurye fiyatlarımız az da olsa artış göstermektedir. Her sistem içinde fiyatlarımızı değiştiren bir diğer etken kurye çeşitlerimizdir. Sektörde her ihtiyacı karşılayabilmek ve herkesin kuryesi olabilmek adına çeşitli kurye modelleriyle öne çıkıyoruz. Bunlara göre de fiyat değişimlerimiz olmaktadır. Fakat bu aşama içinde teslimat sürelerimiz kısaldıkça fiyatlarımız artmaktadır.

Şehirlerarası Motorlu Kurye

Firma olarak moto kurye fiyatları konusunda her zaman en iyi çözümleri sunmaya gayret gösteriyoruz. Piyasa şartlarında en ekonomik kurye fiyat teklifleriyle karşınıza çıkıyor. Ayrıca bütçenizi zorlamadan taşımacılık ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Kurye alanında farklı kurye modelleriyle hizmet veriyoruz. Bunlardan birisi normal olup aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketleriniz için işlemler mevcuttur. Ayrıca hem güvenli hem de en ekonomik seçenektir. İster İstanbul içinde ister bütün İstanbul dışında belirttiğiniz adresler arasında en fazla üç saatte teslimat yapabiliyoruz.

Şehirlerarası kurye ile daha hızlı taşımacılık yapıyoruz. Ayrıca istediğiniz herhangi iki adres arasında 60 dakika ila 180 dakika arasında değişen teslimat süreleri veriyoruz. İnsanları asla mağdur etmeden bir çalışma için çabalıyoruz. Şehirlerarası acil kurye ile ise 45 ila 60 dakika gibi çok daha kısa teslimat süresi vaat ediyor. Yani sahadaki kuryelerimizi en acil biçimde adresinize yönlendiriyoruz. Özellikle gece kurye ile ise mesai saatleri dışında taşınması gereken paketlerinizi başarıyla taşıyoruz. Her türlü özel istek ve talebinizde sizlere 7/24 bir telefon kadar yakınınızda bulunuyoruz.

Ara
×